SİMDOOR
MOBİLYA KAPI SİSTEMLERİ
HAKKIMIZDA


Şimşek Ahşap Ürünleri ve Mobilya Kapı Sistemleri, 1998 yılında mobilya ve ahşap sektöründeki üreticilere çözüm ortağı olarak, fason kaplama presleme işi ve kapı üretiminde kullanılan kasa pervaz profil süpürgelik vb. yardımcı malzemelerinin üretimini yapmak amacıyla kurulmuştur.

Değişen ve gelişen teknoloji ile zaman içerisinde makine parkurunu yenileyerek ve geliştirerek müşterilerine kaliteli, görsel değeri yüksek ve hızlı üretim tekniğiyle farklı tasarımda iç oda kapılarının üretimine geçmiş bulunmaktadır.

Firmamız yenilikçi bir bakış açısıyla; kapı üretimine teknolojik makine yatırımıyla birlikte araştırma geliştirme plan ve proje yaparak görsel güzellik estetik ve kalite sağlayan ürünlerini tüm bireysel ev müşterilerine ve kurumsal inşaat firmalarına hizmet vermektedir.

Simdoor olarak firmamız, çok çeşitli tekniklerle elde edilmiş çeşitli özelliklerde kapılar, kasalar, pervazlar ve ahşap ürünleri için çalışmalar yapmış ve bu ürünler için faydalı model ve tasarım tescili alarak ürünlerini koruma altına almış bulunmaktadır.

Simdoor olarak firmamız, inşaat ve yapı firmalarının projelerine, bireysel ev müşterilerine, ahşap üreticilerine farklı tasarımda ve kalitede hızlı ve ekonomik yapıda iç oda kapıları ve çelik kapılar üretmektedir. Firmamız aynı zamanda çelik kapı üreticilerine ve mobilya üreticilerine ahşap kaplamalı kasa, pervaz, profil, süpürgelik, tavan profilleri ve mobilya da kullanılan çeşitli dekoratif profillerin üretiminide yapmaktadır.